Szukasz solidnego partnera w ubezpieczeniach?

Porozmawiajmy!

Kliknij

Poświęć nam do pięciu minut

Poszukujesz dobrego ubezpieczenia?

Kliknij

Poświęć nam minutę

Poszukujesz taniego ubezpieczenia?

Kliknij

Szeroka gama produktowa 30 zakładów ubezpieczeń

Zaawansowana porównywarka ubezpieczeń

Bogata oferta otwartych ubezpieczeń grupowych

O firmie

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu działania, świadczącą usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego i finansowego, z główną siedzibą w Bydgoszczy. Od 2009 roku naszym dążeniem stała się organizacja i profesjonalna obsługa agentów i pośredników ubezpieczeniowych w całym kraju. W 2010 roku utworzyliśmy oddziały w Poznaniu, Wałbrzychu i Zielonej Górze. Obecnie współpracuje z nami około 400 Partnerów, którzy są gwarantami profesjonalizmu, solidności i wysokiej jakości świadczonych usług.

Nazwa firmy od początków działalności wyznacza określone cele, do których dążymy. Diament, z łac. adamas, jest symbolem najpotężniejszej i niezniszczalnej siły. Osobom, które nam zaufały, poprzez swoją pracę, zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Diamond Finance spółka z o.o., to pewność przejrzystych, prostych i uczciwych partnerskich relacji.

Naszymi Partnerami strategicznymi są: ERGO Hestia (w tym marki MTU i You Can Drive), Generali (w tym marka Proama) oraz największy polski ubezpieczyciel PZU. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych kilkunastu najlepszych na polskim rynku ubezpieczycieli (m.in. Gothaer, Allianz, LINK4, Warta i innych). Oprócz kompleksowej oferty ubezpieczeń majątkowych nasi Doradcy pomogą w dopasowaniu do potrzeb oferty ubezpieczeń na życie. Aby swoim klientom zapewnić kompleksową obsługę, poszerzyliśmy działalność o usługi kredytowe. Jako multiagencja obsługujemy blisko 50 tysięcy klientów (w tym ponad 5 tysięcy ubezpieczonych w naszym flagowym produkcie Otwartym Ubezpieczeniu Grupowym – Diamond /Generali/ i Diament /Warta/ – w sprzedaży w całym kraju.

Nasi Partnerzy wieloletnie doświadczenie w różnych obszarach ubezpieczeń łączą z elastycznością, aby jednocześnie móc sprostać dynamicznie zmieniającym się oczekiwaniom klientów i prawom rynku. Biorą udział w profesjonalnych szkoleniach dedykowanych wyłącznie dla naszej sieci sprzedaży. Mają zapewnioną opiekę menedżera produktu, co przekłada się na sukces w sprzedaży. Uczestniczą w licznych konkursach i promocjach organizowanych przez naszą sieć. Są także zachętą do współpracy, dla osób, które pragną wejść w świat ubezpieczeń.

Otwartość i gotowość do zmian jest cechą naszej firmy i osób z nami współpracujących. Dokładamy wszelkich starań, by stale powiększać zakres produktów i oferowanych usług. Rozwijamy nowoczesne narzędzia pracy. Nasi Partnerzy mają do dyspozycji zaawansowaną porównywarkę ubezpieczeń oraz możliwość uzyskania terminali płatniczych. Chcemy być wyjątkowi na rynku usług ubezpieczeniowo-finansowych. Poprzez współpracę z nami otrzymasz dostęp do szerokiej gamy produktów blisko 30 zakładów ubezpieczeń. To z kolei da Twoim klientom satysfakcję z wyboru dobrego i bezpiecznego produktu, zgodnego z ich potrzebami i oczekiwaniami.