Diamond Finance dziś | Diamond Finance Ubezpieczenia

Diamond Finance dziś

Prezes Lech Gutkowski

Celem Diamond Finance jest stworzenie środowiska innowacyjnych i przyjaznych rozwiązań dla naszych Agentów, pozwalających na jak najlepszą optymalizację ich pracy, oraz zapewnienie im dostępu do unikatowej i atrakcyjnej oferty ubezpieczeń, dzięki której rozwiną swój biznes. 

Świadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego, a w naszej ofercie znajdują się produkty ponad 40 towarzystw. Nasi Partnerzy Strategiczni to największe zakłady ubezpieczeń w Polsce, między innymi: ERGO Hestia, LINK4, PZU oraz Wiener (grupa VIG).
Podchodzimy indywidualnie do potrzeb Klientów, a nasi doradcy pomogą dobrać idealne warunki ubezpieczenia. 

Pod nazwą Diamond Finance kryją się kierujące nami wartości. Symbolizuje ona moc i siłę. Diamenty naszej firmy to doświadczenie oraz wiedza jej założycieli – stały się one filarami licznych sukcesów i renomy naszej agencji. Kolorem przewodnim Diamond Finance nie bez powodu jest granat – nawiązuje on do porządku, przejrzystych zasad, odpowiedzialności i zaufania. To właśnie Diamond Finance – współpraca na jasnych regułach, partnerstwo, a dzięki temu wspólny rozwój w rodzinnej atmosferze.