Agent ubezpieczeniowy - wejdź do programu i zostań naszym partnerem | Diamond Finance Ubezpieczenia

Blog

Agent ubezpieczeniowy - wejdź do programu i zostań naszym partnerem

Poszukujesz swojego miejsca w branży ubezpieczeniowej? Chcesz rozwijać swój biznes, zachowując jednocześnie swoją niezależność i tożsamość na rynku? Jeśli odpowiedź brzmi tak –  partnerski program Diamond Finance z pewnością Cię zainteresuje! 
Naszym celem jest stworzenie środowiska innowacyjnych i przyjaznych rozwiązań dla Agentów, dzięki którym zoptymalizujesz swoją pracę. 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Unikalny model współpracy

Szanując Twoją markę własną dbamy o partnerski model współpracy i nie wymagamy wyłączności. U nas nie stracisz swojej tożsamości rynkowej. Docenimy Twój wypracowany sposób prowadzenia biznesu.

  • Stabilny rozwój biznesu

87% Agentów współpracujących z nami ponad 3 lata zbudowało stabilny, długofalowy biznes i cieszą się sukcesem w branży ubezpieczeniowej.

  • Odchodzimy od korporacyjnych zwyczajów

U nas nie musisz martwić się planami sprzedażowymi ani korporacyjnymi procedurami. Zapewniamy swobodę działania, pozwalając skupić się na budowaniu relacji z klientami i rozwijaniu biznesu.

  • Wsparcie profesjonalistów

Nasz doświadczony zespół menedżerów i praktyków zapewnia nie tylko płynne wdrożenie, ale także stałe wsparcie merytoryczne oraz technologiczne dla wszystkich naszych Partnerów.

  • Innowacyjne narzędzia

Zapewniamy naszym Partnerom cały zestaw autorskich narzędzi, ułatwiających codzienną pracę. Od kalendarza szkoleń, przez systemy CRM i do dokumentacji, po platformę DFS24 – autorską porównywarkę online, gdzie w ciągu kilku sekund otrzymasz dane na temat ofert 19 towarzystw ubezpieczeniowych. 

  • Wsparcie marketingowe

Oferujemy wsparcie marketingowe, w tym darmową stronę www i wizytówkę Google dla każdego Agenta, a także materiały reklamowe, takie jak banery, plakaty i ulotki.

  • Doceniamy Twoją pracę 

Dla naszych partnerów organizujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Posiadamy też VIP Klub, który zapewnia dodatkowe profity, takie jak wyższe prowizje sprzedażowe czy dedykowane konkursy.

Dołącz do naszego zespołu – to proste!

To tylko trzy kroki. Podpisz umowę o współpracę, przejdź szkolenia i egzaminy, a następnie rozpocznij współpracę z bieżącym wsparciem. 
Skorzystaj z naszego doświadczenia i zasobów, aby rozwijać swój biznes w branży ubezpieczeniowej.

Odkryj nowe możliwości rozwoju Twojej kariery z Diamond Finance  – więcej dowiesz się tutaj.